#2017-01-04 01:54:01 

Garnek

Użytkownik

Witam. Szukam firmy informatycznej, która wzięłaby pod swoje skrzydła sprawy związane z siecią i komputerami w mojej firmie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?? Kogo wybrać w Warszawie, żeby się nie zawieźć??
#2017-01-04 02:07:10 

KokardaON

Użytkownik

Witam, mnie obsługuje „Pan Tomek” – gość, który prowadzi mały sklep informatyczny. Dorabia sobie obsługując firmy. Jestem bardzo zadowolony, radze Ci poszukać osób tego typu – oglaszaja sie czesto na portalach pracy i niejednokrotnie sa duzo tańsze niż jakies większe firmy informatyczne. Pozdrawiam
#2017-01-04 02:32:40 

Miecz

Użytkownik

Witaj, mnie od długiego już czasu obsługuje firma Wieża s. c. Mam w firmie około 20 komputerów, serwer i trudno by było ogarnąć wszystko przy innych obowiązkach (mimo , że tematy IT nie są mi obce, po prostu nie ma czesto czasu na rozwiazanie wszystkich problemow samemu). Ze spokojnym sumieniem moge polecic
#2017-01-04 03:04:35 

Garnek

Użytkownik

Masz może jakieś namiary do tej firmy??
#2017-01-04 05:45:29 

Miecz

Użytkownik

Proszę bardzo: http://www.wieza.pl/uslugi/doradztwo-informatyczne.html - wejdz i najlepiej sam zapoznaj się ze szczegółami działalności firmy ;) bardzo wygodne jest na przyklad doradztwo prowadzone zdalnie ( o ile dany problem jest rozwiązywalny w ten sposób). Często jest tez tak, że pracownicy sami umawiają się z informatykami w razie problemu, co jest dla mnie niezwykle wygodna opcja. Ostatnio na przykład pomogli mi w unowocześnieniu i rozbudowaniu sieci komputerów użytkowanych w firmie. Cenowo też taka współpraca wychodzi bardzo korzystnie. Myślę, że to jest coś, czego szukasz!
#2017-01-04 08:27:51 

Garnek

Użytkownik

OK, dziękuję bardzo za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015