#2017-01-17 22:38:55 

Garnek

Użytkownik

Witam użytkowników forum. Trafiłem tu, ponieważ szukam ortodonty w Gdańsku, a zależy mi, żeby był to ktoś dobry i sprawdzony. Niestety, moja wada zgryzu nie daje mi spokojnie żyć. Od kilku lat odkładałem wizytę w gabinecie, bo noszenie aparatu jakoś mi się nie uśmiechało. Chyba już jednak dojrzałem do tego, by podjąć decyzję o jego założeniu. Czy wobec tego mógłby mi ktoś pomóc? Do którego ortodonty najlepiej się udać?
#2017-01-18 00:07:02 

Manga

Użytkownik

Cześć. Aparat wcale nie jest aż taki straszny :) Sama nosiłam i teraz moje ząbki są już proste, a ja czuję się fantastycznie! Aparaty zakładane są w klinice MEDDIS, podrzucam link do podstrony o ortodoncji: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/ortodoncja/. Ostatnio, właśnie w tej klinice, aparat zakładano mojej piętnastoletniej córce. Dziewczyna bardzo zadowolona :) Jeśli chcesz, to spróbuj właśnie tam.
#2017-01-18 02:16:03 

Pancerka

Użytkownik

Jeśli interesuje Cię dobry ortodonta Gdańsk jest całkiem niezły pod tym względem. Ja sama ostatnio szukałam pomocy, bo moje ząbki również nie wyglądały najpiękniej :) Teraz jest okej, nosze aparat od jakiegoś czasu i jest super. Nawet prawie go nie widać! Jeśli zależy Ci, żeby Twój również był niezauważalny, to koniecznie zapytaj ortodonty o taki model. Ja szczerze polecam :)
#2017-01-18 04:35:29 

KokardaON

Użytkownik

Ja też dopiero niedawno zdecydowałem się na założenie aparatu ortodontycznego właśnie w MEDDIS. Wcale nie żałuję, bo efekty już widać. Naprawdę warto spróbować u nich.
#2017-01-18 07:19:57 

Garnek

Użytkownik

Dzięki za rady. Faktycznie, MEDDIS wygląda całkiem nieźle. Chyba się z nimi skontaktuję i zapytam, czy mnie przyjmą. A ten „niewidzialny” aparat to rzeczywiście coś dla mnie. Muszę koniecznie dowiedzieć się, czy mogą taki mi zrobić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015