#2017-01-30 04:39:12 

Czakra

Użytkownik

cześć, z mężem uprawiamy sporo zboża i potrzebujemy nowych magazynów na przechowywanie plonów. Lepiej postawić konstrukcję ze stali czy wybudować tradycyjną halę? Nie wiem co się bardziej opłaca.
#2017-01-30 05:52:16 

Lucek

Użytkownik

zdecydowanie stalowa konstrukcja. Jest tańsza i przede wszystkim stawia się ją w ekspresowym czasie. Musicie tylko wybrać dobrą firmę co by nie spartaczyła sprawy w trakcie roboty, bo będzie tylko czas się wydłużał i później nastąpi odbiór inwestycji.
#2017-01-30 06:29:04 

Nevil

Użytkownik

też myślę, że zboże będzie dobrze przechowywać w stalowym magazynie. Taka budowa magazynów zajmie mniej czasu i nie wymaga wielu formalności. Jak szukasz specjalistów z prawdziwego zdarzenia to odwiedź tą firmę http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/magazynowe-hale-rolnicze/magazyny-do-zboza/ która ma zaplecze wykształconych i doświadczonych pracowników. Rozmawiasz z nimi merytorycznie i konkretnie, a nie lelumpolelum.
#2017-01-30 08:48:31 

Sia

Użytkownik

również polecam stalowe konstrukcje. Tylko najlepiej jak wybierzesz firmę która od razu zrobi ci i projekt i ci postawi hale. Szukaj usług kompleksowych, jak w firmie IR SOLID Hale Stalowe, żebyś nie musiała tracić czasu na projekt i na znalezienie później wykonawcy. Od razu ci mówię w to się nie baw.
#2017-01-30 09:35:37 

Garnek

Użytkownik

u mnie stoja trzy magazyny stalowe i wszystko jest ok, sprawdzają się, nie mam zastrzeżeń. Akurat ja zastanawialem się bardziej nad remontem budynków gospodarczych. Zdecydowałem się je wyburzyć i postawić stalowe magazyny.
#2017-01-30 11:59:48 

AmbitnaKate

Użytkownik

jak chcesz budować, to musisz mieć jakieś zaplecze do przechowywania zboża do czasu zakończenia prac. Stalowy magazyn szybciej postawisz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015