#2017-02-02 02:49:57 

Garnek

Użytkownik

Cześć. Mój syn ostatnio cały czas marudzi, że musi siedzieć w domu i nic nie robi. No to wpadłem na pomysł, żeby może go zapisać na jakieś ciekawe warsztaty czy coś… Tylko no właśnie… Jakie ciekawe warsztaty ja mogę dla niego znaleźć w Poznaniu? Wiecie coś na ten temat?
#2017-02-02 05:06:51 

KokardaON

Użytkownik

W Poznaniu jest mnóstwo różnych warsztatów. Moje dziecko chodzi na przykład na takie zajęcia z robotyki i uczą się tam właśnie tworzenia robotów i jakichś tam podstaw ich programowania, żeby to działało jakoś. Może właśnie coś takiego się spodoba Twojemu dziecku? To jest świetna frajda dla młodych. :)
#2017-02-02 05:17:56 

Garnek

Użytkownik

A wiesz, że coś takiego może się sprawdzić? On uwielbia własne taki rzeczy jak roboty, komputery i inną elektronikę, może się psrawdzi świetnie na takich warsztatach. A możesz coś więcej na temat opowiedzieć?
#2017-02-02 07:15:04 

KokardaON

Użytkownik

Jasne mogę, ale jak wejdziesz sobie sam na stronę http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/ to zobaczysz, że jeśli chodzi o warsztaty dla dzieci Poznań wygląda nawet całkiem świetnie i możesz sobie samemu poczytać na temat właśnie tych z robotyki też
#2017-02-02 08:29:19 

Manga

Użytkownik

Ja się tutaj też wtrącę, ale tylko dopowiem, że ta firma GO4Robot sp. z o.o. organizuje naprawdę świetne warsztaty i warto z nich skorzystać, jak chcesz, żeby Twoje dziecko czegoś fajnego się nauczyło, a podczas tych zajęć na pewno się nauczy, bo to jest nowoczesna metoda nauki
#2017-02-02 09:10:28 

Garnek

Użytkownik

No to zapiszę swoje dziecko na takie zajęcia i zobaczę, może akurat się tym zafascynuje i będzie chciał to jakoś później kontyuować. Dzieki za Wasze wsazówki, były Bardzo przydatne :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015