#2017-06-04 22:52:55 

Gwiazdka

Użytkownik

Niestety, moja rodzina ciężko znosi upały, więc często otwieramy drzwi na balkon na oścież i niestety przez to jest sporo nieproszonych gości, a już najgorsze są te duże muchy. Dlatego szukam jakichś ładnych, a przy tym funkcjonalnych moskitier.
#2017-06-05 00:13:10 

Miecz

Użytkownik

A zależy Ci na moskitierze w ramie, czy raczej sama siatka?
#2017-06-05 00:45:14 

Gwiazdka

Użytkownik

Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym. A które rozwiązanie jest lepsze?
#2017-06-05 03:03:32 

Miecz

Użytkownik

Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy :) moskitiera na drzwi w ramie jest droższa od samej siatki, ale jest zdecydowanie trwalsza i wygodniejsza w użytkowaniu. Z kolei sama siatka jest tańsza, co też jest plusem. Ja osobiście wolę postawić na solidną ramę. O tych systemach możesz poczytać na stronie http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi. Możesz na przykład kupić moskitiery drzwiowe ALU COMFORT, czyli te w tej ramie aluminiowej, albo STANDARD, czyli siatka na rzepach z dodatkowymi obciążnikami.
#2017-06-05 05:36:19 

Wrzosowa

Użytkownik

Ja jestem zainteresowana tymi siatkami, bez ram. Jak to właściwie wygląda? To luźno wiszące siatki? Przyczepione są na całej długości drzwi?
#2017-06-05 06:39:40 

Miecz

Użytkownik

Niezupełnie. Jak sobie wejdziesz pod ten link, co podałem, to możesz sobie odpalić filmik, na którym jest pokazane, jak to dokładnie wygląda. Jest to więc mocowanie nad drzwi, u spodu siatki są wytłumione ciężarki, że tak to nazwę. Masz tam też od razu odnośnik do sklepu, w którym można kupić te siatki.
#2017-06-05 07:22:37 

AmbitnaKate

Użytkownik

Ja jestem zachwycona moskitierami na drzwi, jakie oferuje ta firma. Mieszkamy z rodzinką niedaleko jeziora, więc owadów jest multum i próbowaliśmy różnych rozwiązań. Mieliśmy do wyboru, albo zamówienie na wymiar takiej moskitiery, co by nas kosztowało około 800 zł.A z tą firmą udało się o połowę taniej zabezpieczyć się zarówno przed komarami, jak i wszelkim innym fruwającym tałatajstwem. Najważniejsze dla mnie jednak było to, że nie zniszczyliśmy drzwi, bo montaż nie wymaga wiercenia, czy wkręcania.
#2017-06-05 09:26:22 

KokardaON

Użytkownik

A czy wiecie, gdzie dostanę moskitierę na łóżko? Sęk w tym, że gdzieś chyba przez wentylację przedostają mi się komary do mieszkania a chcę mieć przynajmniej w ciągu nocy spokój…
#2017-06-05 10:44:25 

Manga

Użytkownik

Też u nich. Ich moskitiery nad łóżko są opisane na stronie http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/podwieszana-moskitiera. Taka moskitiera jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale też i bardzo efektownie wygląda. Ale jest jeden haczyk. Twój sufit nie może być wyższy niż 2,5. Sama moskitiera też jest przenosna, dzięki czemu, jeśli na przykład będziesz chciał przearanżować pokój, to zrobisz to bez większego problemu.
#2017-06-05 10:56:10 

KokardaON

Użytkownik

Widzę, że montaż jest łatwy i klejony, to przynajmniej bez dziur się obejdzie…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015