#2017-07-18 00:23:40 

Garnek

Użytkownik

Potrzebny mi jest ładny apartament na wynajem w Warszawie. Coś mi polecicie? Żeby najlepiej było blisko centrum i w dobrym standardzie. Nie jakieś przesadne luksusy za miliony,ale wiecie o co chodzi. Ma być czysto, ładnie i nowocześnie. Będę wdzięczny za pomoc i jakieś namiary, jak macie to dawajcie link, tak będzie mi najłatwiej sobie to sprowadzić.
#2017-07-18 00:32:55 

Manga

Użytkownik

Ale to ty szukasz mieszkania w warszawie do wynajęcia? Na jak długo?
#2017-07-18 01:09:02 

Garnek

Użytkownik

Nie mieszkania tylko apartamentu na kilka nocy. Planujemy wyjazd na tydzień maksymalnie, ale to jeszcze nie jest do końca zaklepane i postanowione, może trochę się skrócić.
#2017-07-18 02:25:00 

Manga

Użytkownik

Ahaaaa, bo tak napisałeś apartament, że myślałam, że mieszkanie chcesz wynająć… A to bardziej taki hostel Cię interesuje czy coś… To mogę Ci pomóc i podpowiedzieć, że jeśli hostel Warszawa Centrum to najlepiej tutaj: http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/. Oni mają bardzo wysoki standard, ładnie urządzone apartamenty i fajne, przystępne ceny. Bardzo polecam, nocowałam już i nich nie raz i ze znajomymi i z moim chłopakiem tylko też. Zawsze się sprawdzają, bo mają świetną lokalizację i naprawdę bardzo fajne, konkurencyjne ceny.
#2017-07-18 03:46:23 

Garnek

Użytkownik

Okej, dziękuję. Sprawdzam już zaraz co oni tam mają w ofercie. Jakieś apartamenty też są czy tylko takie pokoje zwykłe?
#2017-07-18 06:39:49 

Manga

Użytkownik

Apartamenty też mają jak najbardziej. Wejdź sobie po prostu na ich stronę tutaj: http://mishmashhostel.com/. I tam u góry masz zakładkę apartamenty w Warszawie na wynajem albo coś takiego, może po prostu podział na apartamenty i hostele jest. Wejdziesz i sprawdzisz i jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie :) I mogę szczerze powiedzieć, że apartamenty wyglądają dokładnie tak, jak na zdjęciach, więc jak sam zobaczysz standard naprawdę na poziomie super.
#2017-07-18 09:34:30 

Garnek

Użytkownik

No widzę właśnie, wygląda to naprawdę fajnie. Ceny jak sobie przeglądam to też przystępne, lokalizacje dobre. No idealnie, dzięki bardzo za polecenie w takim razie.
#2017-07-18 11:45:36 

Manga

Użytkownik

A nie ma za co, polecam się na przyszłość :))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015