#2017-03-05 03:14:35 

KokardaON

Użytkownik

Czy możecie mi napisać czy jest jakiś złoty środek na rzucenie palenia? Palę już od kilkunastu lat i niestety ciężko mi samemu rozstać się z tym przykrym nałogiem, ale jestem zdecydowany, żeby spróbować. Co sądzicie o środkach medycznych, czy można liczyć na ich skuteczność, bo wiele dobrego o nich słyszałem...
#2017-03-05 05:03:40 

Lucek

Użytkownik

Przede wszystkim to w pierwszej kolejności musisz podjąć decyzję o tym, żeby zrezygnować z palenia i to już masz za sobą. Tylko wiesz to musi być taka decyzja na stałe, a nie na pokaz :))) Dalej możesz spróbować z jakimś specyfikiem i myślę, że to bardzo dobra droga do końcowego sukcesu :))) Życzę powodzenia...
#2017-03-05 07:14:48 

AmbitnaKate

Użytkownik

To faktycznie dość trudne, ale lek jak najbardziej będzie tutaj wskazany i Desmoxan powienien pomóc. Zajrzyj tutaj https://www.aptekagemini.pl/desmoxan-100-kapsulek.html i zobacz jak to działa i kto nie może leku zażywać, bo to też bardzo ważna informacja. Trzeba czytać zawsze informacje dołączone do produktu.
#2017-03-05 07:26:57 

KokardaON

Użytkownik

No właśnie w głównej mierze o ten produkt mi chodziło, bo dość często się o nim słyszy. Tak wiem, że trzeba uważać przy jego zażywaniu, ale to jak już się zdecyduję :)))
#2017-03-05 09:15:26 

44Filmy

Użytkownik

Nie czekaj tylko się decyduj. Co do skutecznego sposoby na rzucienie palenia, to chyba jeszcze niekt takiej pewnej metody nie opracował, a najbliższa ideału jest właśnie ta oparta na medycznych środkach. Kilkadziesiąt dni i sprawa może być zakończona...
#2017-03-05 10:24:27 

Pancerka

Użytkownik

Kolega ma rację oczywiście i też jestem zdania, że warto sięgnąć po takie tabletki. Nie powinny ich jednak używać kobiety w ciągu i karmiące, bo preparat może przenikać do pokarmu. Poza tym kobiety w ciąży nie powinny oczywiście palić...
#2017-03-05 11:26:00 

Manga

Użytkownik

Zdecydowanie tak, bo mamy powinny wybierać mleko na przykład takie jak tutaj https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/humana dla swoich pociech, a nie zastanawiać się co dalej z tymi papierosami. A mleko tego rodzaju jest przez mamy często wybierane, bo maluchy je bardzo szybko akceptują :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015