#2017-09-20 22:06:53 

KokardaON

Użytkownik

Cześć. Od razu przejdę do rzeczy. Średnio idzie mi w życiu. Nie powiem, żebym był jakimś nieudacznikiem. Mam całkiem fajną pracę, dobrych znajomych. Niby wszystko okej. Ale w ogóle nie idę do przodu. Brakuje mi perspektyw na rozwój i zmiany. No i w sprawach damsko-męskich nie radzę sobie najlepiej. Bardzo chciałbym, żeby coś się ruszyło. Przeczytałem w prasie, że warto wypróbować feromony. W oczy rzuciła mi się buteleczka Love&Desire. Czy ktoś z Was próbował?
#2017-09-20 23:26:26 

Miecz

Użytkownik

Witaj. Doskonale Cię rozumiem. Sam przechodziłem przez podobny okres. Z trudnościami radziłem sobie dzięki ćwiczeniom, spacerom i książkom. Stosowałem też feromony. Zmiana nie przyszła nagle, wszystko trochę trwało. Ale w końcu się udało. Zaczęło się od małych komplementów, skończyło się na tym, że coraz częściej w pracy pytają mnie o zdanie. Tak więc polecam. :)
#2017-09-21 01:59:34 

Lucasio

Użytkownik

Hej! Perfumowane feromony Love&Desire towarzyszą mi od dłuższego czasu. Na początku, podobnie jak wielu mężczyzn, nie byłem do nich przekonany. Po kilku miesiącach uświadomiłem sobie, że moje życie stało się dzięki nim lepsze. Wybrałem te w niebieskiej buteleczce: http://feromony-rank.pl/produkty/love-desire/. Zapach jest bardzo przyjemny i trwały. No i działa. Tylko nie spodziewaj się tu żadnych niestworzonych historii o tym, jak z pucybuta stałem się milionerem. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu umocniłem pozycję w firmie, nawiązałem kilka znajomości. Nie wahaj się i sam spróbuj.
#2017-09-21 03:57:47 

Guslik

Użytkownik

Ja tam akurat feromonom nie ufam. Zamówiłem kiedyś na pewnym popularnym portalu, to nie dość, że nie działały, to jeszcze miały tak nieprzyjemny zapach, że wyrzuciłem butelkę.
#2017-09-21 05:36:34 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Skuteczność feromonów została potwierdzona naukowo, więc tu nie ma co dyskutować. Ale jeśli zamawia się je z niepewnych źródeł, to można się nieźle wkopać. Zamiast prowadzić z Tobą rozmowy, ludzie po prostu będą Cię unikać. ;)
#2017-09-21 06:57:37 

KokardaON

Użytkownik

Dzięki za Wasze opinie. Na pewno je przetestuje. To przecież nie taki duży wydatek.
#2017-09-21 08:59:48 

Lucasio

Użytkownik

Nie ma sprawy. Głowa do góry i walcz o swoje. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015