#2017-10-11 21:46:53 

Gwiazdka

Użytkownik

Ile dziennie moze zarobić osoba pisząca teksty na strony internetowe? Chodzi mi o teksty SEO, a konkretnie o stawki w firmie wymienionej w temacie. Może jest tu ktoś, kto z nimi współpracował?
#2017-10-12 00:10:43 

Magdalen4

Użytkownik

ja kiedyś pracowałam jako copywriter, tylko w innej firmie, nie będę wyminiała nazwy. Ogólnie jest tak, że wielkość zarobków zalezy od tego ile pracujesz. Średnia na godzine zalezy od tego jaką masz wprawę w pisaniu. Jak piszesz szybko to zarabiasz więcej, jak wolno to mniej. Ot cała filozofia. A co do Grupy TENSE – opinie o pracy w tej firmie sa raczej pozytywne. Oni znani są z tego, że nie zalegają z płatnościami i mają bardzo przyzwoite stawki za teksty.
#2017-10-12 02:08:52 

Gwiazdka

Użytkownik

no to może zapytam inaczej, ile płacą za tekst?
#2017-10-12 05:04:44 

Magdalen4

Użytkownik

najlepiej jak ich sama zapytasz. Z mojego doświadczenia w pracy, w innych firmach wynika, że stawka za tekst zawsze zalezy od rodzaju tekstu. Za najprostsze teksty zarabia się grosze, ale przy wprawie w pisaniu, wychodzi już całkiem przyzwoita stawka za godzine. Za lepsze jakościowo teksty dostaje się 2-3 razy tyle. Tylko to już trzeba mieć więcej wprawy no i takich zlecen jest mniej. Wydaje mi się, że w Grupie TENSE zarabia się podobnie jak w innych agencjach interaktywnych. Stawki nie są jakieś super wysokie, ale jak dużo pracujesz to i nieźle zarobisz.
#2017-10-12 06:50:25 

44Filmy

Użytkownik

na pisaniu tekstów kokosów nie zarobisz. Zwykle zarabia się coś w granicach 10-20 zł za godzinę, w zalezności od tego, co piszesz i jak szybko piszesz
#2017-10-12 08:26:42 

Gwiazdka

Użytkownik

no to zarobki z tej górnej granicy jak najbardziej by mi odpowiadały:) a tak w ogóle to jest ciężka praca?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015