#2020-10-13 05:35:04 

Magdalen4

Użytkownik

Hejka wszystkim. Mam takie pytanko. Niedługo mam zamiar robić remont w domu i zastanawiam się nad zakupem świateł tak jak w temacie. Czy warto to kupić? Pytam odnośnie zużycia energii. Jeżeli tak to gdzie polecacie szukać dobrych cen?
#2020-10-13 06:02:24 

Wrzosowa

Użytkownik

Ledy mam zamontowane w sumie w całym domu i to nawet nie tyle co taśmy tylko nawet takie żarówki z led. Mi osobiście bardzo się podoba oświetlenie led na sufit takie jak widziałam w nowych katalogach z możliwością dostosowania koloru. Co do rachunków, są niższe ale nie jest to taka wielka kwota w moim przypadku.
#2020-10-13 07:08:11 

Severus

Użytkownik

Zamawiałem w internecie kilka miesięcy temu takie lampy na sufit ledowe i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak z oszczędnością bo żona robi opłaty ale samo światło jest dużo lepsze i jaśniejsze. Ogólnie chyba mniej mi się oczy mecza przy takim czymś.
#2020-10-13 09:14:39 

Nevil

Użytkownik

Powiem ci tak, jeżeli chcesz zauważyć różnice przy rachunkach to musisz wymienić wszystkie normalne żarówki na takie z led. Ja tak zrobiłem i faktycznie w skali roku jestem w stanie zaoszczędzić kilkaset złotych na rachunkach :)
#2020-10-13 10:05:37 

Lucek

Użytkownik

Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego sklepu gdzie nie sprzedadzą ci sprzętu wątpliwej jakości to wejdź na i tam zobacz. Sklep specjalizuje się w sprzedaży oświetlenia a ja kupowałem u nich niedawno lampy na ogród. Wysyłka była bardzo szybko i panowie potrafią doradzić coś konkretnego.
#2020-10-13 12:29:01 

Magdalen4

Użytkownik

Właśnie chwilę wcześniej byłam na tej stronie i już nawet zamówiłam trochę sprzętu. Tam gdzie będzie całkowicie zmienione oświetlenie to damy ledy a reszta świateł będzie działać na nowych żarówkach. To powinno dać dużo lepszy efekt niż jest teraz.
#2020-10-13 14:49:44 

Guslik

Użytkownik

Ostatnio widziałem takie fajne zestawy chyba w Castoramie albo gdzieś, taśma ze sterownikiem i pilotem do tego wszystkiego, taśma rgb, 5 metrów chyba było. Cena była dobra i mam takie coś zamontowane nad łóżkiem w sypialni ale nie polecam jeżeli ktoś chce na dłuższym odcinku bo taśma bez możliwości łączenia...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015