#2015-12-11 07:00:35 

Lucasio

Użytkownik

Wykonywałem wiele zawodów, a ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł, aby zacząć wykonywać proste naprawy w domach klientów. Znam się na nich, ponieważ w domu dość często byłem proszony o naprawę gniazdka, czy przełącznika. Zastanawiam się tylko, jakie elementy będą najlepsze, abym i ja był zadowolony i klient?
#2015-12-11 08:41:26 

Miecz

Użytkownik

Wg mnie trwały osprzęt elektryczny Legrand nadaje się do tego idealnie. Wszelkie zaślepki, obudowy, czy puszki wykonywane przez tego producenta są wykonane solidnie. Sam je często montuję u klientów i jeszcze nikt nie skarżył się na ich jakość. Do tego solidne kontakty Simon i cały zestaw złożony. Możesz ruszać do pracy.
#2015-12-11 11:33:46 

Garnek

Użytkownik

Witaj. Ze swojej strony pragnę polecić gniazdka podtynkowe z uziemieniem Berker. Od lat je stosuję nie tylko w swoim domu, ale również w firmie i spisują się niesamowicie jak na gniazdka. Schneider produkuje gniazda elektryczne, które również są warte uwagi. Wybór producenta i rozwiązań należy do Ciebie i twoich klientów, ale zaręczam, że obie wymienione przeze mnie firmy są godne uwagi i stosowania ich produktów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015