#2015-12-14 02:48:23 

Magdalen4

Użytkownik

Hej :) biorę udział w pewnym projekcie i z tego powodu muszę zorganizować sesję zdjęciową, najbardziej profesjonalną, jak się da ;) stąd pytanie: nie mogę przecież zatrdnić „byle kogo”, bo koleżanki itd. nie znają się na modelingu, wolałabym jednak kogoś w miarę doświadczonego. Moglibyście mi kogoś polecić? Kompletnie eni wiem, do kogo się zgłosić :) aha, jeśli chodzi o miasto, to musi to być Poznań.
#2015-12-14 03:50:21 

Garnek

Użytkownik

Najlepsza byłaby pewnie jakas agencja fotomodelek Poznań przecież pęka w szwach, jeśli chodzi o takie oferty współpracy... Chyba, że wersja typowo oszczędnościowa to rekrutuj sama (umieść ogłoszenie, że szukasz do pracy) na portalu w stylu Gumtree, tam dużo ludzi szuka okazji do zarobku. Z drugiej strony skoro mówisz, że ma to być profesjonalne to ja bym się nie zdawał na własne intuicje :P tylko zatrudnił przez agencję jednak, oni przynajmniej mają już zespół sprawdzonych ludzi do dyspozycji.
#2015-12-14 04:16:23 

Gwiazdka

Użytkownik

Popieram pana wyżej, no i nie warto oszczędzać, jeśli chcesz profesjonalnie.
#2015-12-14 06:54:56 

Magdalen4

Użytkownik

Nieee, nie oszczędzamy, tzn. mamy zgromadzone środki, ale wiadomo, że bez szału :P To jak znaleźć jakąs agencję, Google? Nie polecicie czasem jakiejś? :(
#2015-12-14 09:53:17 

Gwiazdka

Użytkownik

Hmmm, polecić to nie bardzo, ale mogę napisać, kogo imo lepiej unikać. Koleżanka pracuje w firmie odzieżowej (suknie ślubne) i też wystawiali stoisko na targach. Mieli zatrudnione dziewczyny przez agencję (o ile nie mylę nazwy) „DNA”… Nie mogę napisać, co tam konkretnie się stało, bo było mi to mówione w tajemnicy, natomiast wynikł niezły konflikt, a te dziewczyny wyszły bez słowa z pracy. Musiałam przyjechać pomóc koleżance rozdawać gratisy.
#2015-12-14 11:01:06 

KokardaON

Użytkownik

Od siebie to mogę polecić http://www.mohomodels.com/oferta/, to akurat link do ich oferty, zdecydowałabyś już sobie sama, czy warto. Możesz też sobie np przejrzeć zdjęcia hostess i modelek, albo realizacje. Moja firma korzystała z ich oferty, ale nie podczas targów, tylko wystawialiśmy stoisko w City Center w Poznaniu i wyszło fajnie :) dziewczyny rozdawały ulotki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015